• APP 020412 Ґрунт акриловий 2-К чорний 4,0 л + 0,8 л
Ґрунт App акриловий
App 020412 є високоякісним, універсальним акриловим ґрунтом, який найчастіше застосовується для проведення не масштабної, локальної роботи з різними типами поверхонь, такими як сталеві покриття, виготовлені за допомогою такого матеріалу, як оцинкована сталь, і поверхні, зроблені з алюмінію.
Важлива перевага такого засобу полягає у його міцності до впливу корозії, атмосферних, технічних та експлуатаційних факторів протягом довгого проміжку часу. Такий товар відноситься до групи матеріалів для ґрунтування, до складу яких входять два компоненти. Відмінна характеристика цього інструменту в порівнянні зі схожими аналогами полягає в тому, що він володіє чітко вираженими властивостями, а саме гарною заповнюваністю і відмінними адгезійними властивостями. Необхідно відзначити, що в новий склад цього засобу, входять матеріали, які мають тверду основу, що в свою чергу дозволяє складу виявляти свою хорошу поступливість, а також відмінну заповнюваність.
За оптимальних умов зберігання, а саме температурний фон приміщення, рівний 15С і вологість повітря в приміщенні, дорівнює 80% зазначений засібможе зберігати свої головні властивості на високому рівні та служити довгий час.
Додатковий "плюс" цього акрилового ґрунту полягає в тому, що він має невелику розтіканість по поверхні, що зменшує складність роботи з ним, а також суттєво зменшує розбіжність матеріалів для проведення роботи з будь-яким типом поверхні.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

APP 020412 Ґрунт акриловий 2-К чорний 4,0 л + 0,8 л

  • Виробник: APP
  • Модель: 020412
  • Наявність: Відсутнє
Технічна документація 02040x
  • 1679.72грн