Лак UHS

Body Автомобільний лак 691 UHS 2:1 комплект 1л

Body Автомобільний лак 691 UHS 2:1 комплект 1л

Лак використовується під час проведення лакофарбових робіт. Виготовляється тільки з якісних матеріал..

522.28грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)


Лак – це саме той засіб, який відповідає за зовнішній вигляд, міцність покриття та його довговічність при виконанні лакофарбових робіт. Основний фактор, що визначає ці характеристики, – товщина шару лаку. Однак варто заздалегідь підібрати саме такий лак, який стане надійним завершальним штрихом виконання ремонту поверхні автомобіля.

Що таке лак UHS?

Лаки категорії UHS містять у своєму складі найбільшу кількість твердих частинок (до 70%), якщо порівнювати з лаками MS та HS. UHS – найбільш інноваційний засіб, оскільки витрата при використанні мінімальна. Слід зазначити і безпеку цих лаків – у складі UHS найменший відсоток розчинника.

Лак із серії UHS має всі переваги лаку HS, але також має і додаткові переваги:

  • Легкість полірування покриття.
  • Надійно захищає від пошкоджень та запобігає появі подряпин.
  • При нормальній температурі (20˚С) висихає протягом 16 годин.
  • Не боїться впливу навколишнього середовища та атмосферних явищ.
  • Стійкість до паливно-мастильних матеріалів.

Технологія нанесення лаків UHS

У лаках серії UHS для авто висока концентрація молекул, за розміром вони невеликі і щільно розташовуються одна біля одної. Саме ця особливість дозволяє наносити покриття на емаль на один шар. Як було сказано раніше, лаки HS розпорошуються у півтора шари (перший – тонкий рівномірний, другий – повноцінний). Для лаків UHS підготовчий шар аналогічно наноситься, але відрізняється його товщина та щільність – він дуже легкий, невагомий. Його називають адгезійним. Цей шар сприяє кращому зчепленню лаку із поверхнею ремонту. Щоб отримати хорошу адгезію, потрібно спочатку просочити попереднє покриття. Якщо нанести лак UHS одним щільним шаром, частина матеріалу просяде, а шар адгезій компенсує це явище. Нанесення наступного повноцінного шару можна приступати відразу, не чекаючи просихання.

Лаки UHS – акрилові, що надає їм чудовий насичений блиск та глянець. Працювати з ним легко, він не утворює патьоки, рівномірно лягає на поверхню. Ціна таких лаків трохи більша, ніж інших видів, але кінцевий результат повністю виправдає витрати.

У каталозі нашого магазину Ви можете ознайомитись з усім асортиментом товарів. Ми працюємо на всій території України.