Шланги


53090 Шланг SATA с быстроразъемными соединениями

53090 Шланг SATA с быстроразъемными соединениями

Воздушный шланг Sata 53090 9мм Данный шланг является одним из лучших по качеству на рынке. Основным..

0.00грн

H-6085-QD Воздушный шланг 10 м с быстроразъемными соединениями

H-6085-QD Воздушный шланг 10 м с быстроразъемными соединениями

Воздушный шланг 10 м с быстроразъемными соединениями..

0.00грн

Шланг 32987 SATA 3 м. для аэрографа.

Шланг 32987 SATA 3 м. для аэрографа.

Шланг низкого давления из ПВХ для окрасочных пистолетов SATAgraph 2 и jet 20 B/dekor 2000. Оснащен м..

0.00грн

Шланг Anest Iwata антистатический 10м

Шланг Anest Iwata антистатический 10м

VARI1 Антистатический шланг в покрасочную камеру 10м. За счет специально разработанной формулы резы..

0.00грн

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Шланг – це одна з найважливіших деталей в устаткуванні для фарбування автомобілів, за допомогою якої повітря переміщається до фарбопульта або аерографа. Можна стверджувати, що від цього елемента залежить також якість фарбування, адже тільки злагоджена робота всіх деталей може принести бажаний ефект.

Види та особливості шлангів для фарбувального обладнання

При виборі шланга в першу чергу необхідно звертати увагу на його гнучкість та вагу. Навіть сам фарбопульп досить важкий, особливо, якщо майстру необхідно виконувати роботу тривалий час. Перевтома робітника загрожує появою похибок та потік лакофарбових рідин.

Найбільш поширені матеріали шлангів для фарбувальних машин:

  1. Поліуретановий. Такий шланг досить легкий, але має велику ціну. За формою може бути виконаний прямим, витим або спіральним.
  2. Силіконовий. Максимально армований та легкий шланг.
  3. Гумовий. Дуже товстий і надійний вигляд шланга, але при цьому його вага також немаленька.
  4. Кисневий. Цей вид шланга додатково можна розділити на фірмові – вони відрізняються підвищеною якістю, а також китайські – відрізняються досить сумнівною якістю.

Для професійного обладнання високою популярністю користуються шланги з гуми, які мають армований шар. Робочий тиск становить близько 10 бар, який трохи перевищує максимальний тиск компресора.

Останнім часом багато професійних майстрів використовують кисневі шланги. Такий пристрій відрізняється високим рівнем якості. Варто зазначити, що інші види шлангів професіоналами застосовуються вкрай рідко.

У чому важливість шлангів для авто в процесі фарбування автомобіля?

При підборі шлангів для фарбопультів та аерографів в першу чергу потрібно орієнтуватися на різні роз'єми, які з'єднуються за допомогою шланга. В основному фарбувальні системи складаються з фарбопультів, вологовідділювачів та компресорів, які з'єднуються шлангами.

Часто застосовуються різьбові штуцери, на які одягається шланг. Щоб не просочувалося повітря і під час роботи шланг не відпадав, місце з'єднання краще затягнути хомутами.

Придбати автомобільні шланги для обладнання для фарбування можна як у Києві, так і в багатьох інших містах України. Окрім більшої різноманітності шлангів та з'єднувачів, в асортименті нашого інтернет-магазину широко представлені фарбопульти, аерографи, абразивні матеріали, маскуючі скотчі, засоби індивідуального захисту та безліч різних лакофарбових рідин.

Наш інтернет-магазин працює по всій Україні, тому замовити продукцію з каталогу не буде проблемою.