Відрізні та зачисні кола


3M 03171 Диск для очистки металла, гибкий, диам. 10.1см

3M 03171 Диск для очистки металла, гибкий, диам. 10.1см

3M 03171 Диск для очистки металла, гибкий, диам. 10.1см..

247.92грн

APP 06X100 Диск абразивний

APP 06X100 Диск абразивний

Абразивний диск App 06X100 Абразивний диск використовується під час проведення початкових підготовч..

168.84грн

APP 06X150 Диск абразивний

APP 06X150 Диск абразивний

Абразивний диск App 06X150 Абразивний диск використовується під час проведення початкових підготовч..

332.64грн

APP Круг відрізний на болгарку 06YA00 для сталі d115 x 1,0 x 22,2 мм

APP Круг відрізний на болгарку 06YA00 для сталі d115 x 1,0 x 22,2 мм

APP Круг відрізний на болгарку 06YA00 для сталі d115 x 1,0 x 22,2 мм..

23.18грн

APP Пелюсточний зачистний круг на болгарку 125х22мм Р60

APP Пелюсточний зачистний круг на болгарку 125х22мм Р60

APP Пелюсточний зачистний круг на болгарку 125х22мм Р60..

56.95грн

APP Пелюсточний зачистний круг на болгарку 125х22мм Р80

APP Пелюсточний зачистний круг на болгарку 125х22мм Р80

APP Пелюсточний зачистний круг на болгарку 125х22мм Р80..

57.46грн

Круги зачистные 3М Clean&Strip, пурпурные XT-DC (под шпиндель)

Круги зачистные 3М Clean&Strip, пурпурные XT-DC (под шпиндель)

Круги Clean & Strip из нетканого нейлонового материала с интегрированными минералами практически..

0.00грн

Круги фибровые 3М 05816 Clean&Strip, пурпурные XT под «болгарку»

Круги фибровые 3М 05816 Clean&Strip, пурпурные XT под «болгарку»

Круги Clean & Strip из нетканого нейлонового материала с интегрированными минералами практически..

0.00грн

3M 03172 Диск для очистки металла, жесткий, диам. 10.1см

3M 03172 Диск для очистки металла, жесткий, диам. 10.1см

3M 03172 Диск для очистки металла, жесткий, диам. 10.1см..

0.00грн

Показано з 1 по 15 із 20 (2 сторінок)

Серед автомайстрів, які займаються ремонтом кузова машин, часто використовують відрізні та зачисні кола – це один з найбільш витрачається абразивних матеріалів. Застосовуючи диск відрізний по металу, легко розкроїти метал, підготувати зварювальні кромки, зачистити шви. Однак, щоб досягти хорошого результату, важливо правильно вибрати матеріали.

Шліфування та різання є одним з етапів оздоблювальних робіт у різних сферах промисловості та обслуговування клієнтів. Наприклад, на станції технічного обслуговування автомобілів, (СТО). Для виконання цієї роботи використовують спеціалізований інструментарій (електро-інструменти з такими додатковими витратними матеріалами, як абразивні відрізні кола).

Слід зазначити, що зачистні кола бувають різних видів. Наприклад, існують абразивні відрізні кола з особливими характеристиками для якісного шліфування та оперативного різання металу. В основному, конструкція даного виробу є абразивним матеріалом, який зміцнюється армованою сіткою. Це запобігає розлітанню осколків у сторони, якщо диск буде випадково пошкоджений.


Абразивні відрізні круги та їх особливості

Круги абразивні відрізні мають також зовнішні відмінності по діаметру та товщині. У середньому їхній діаметр становить від десяти до ста двадцяти п'яти міліметрів. Щоб виконати різання металу якісно і рівномірно дуже важливо дотриматися відповідності діаметра диска з діаметром робочої площини кутової шліфувальної машинки. Важливим моментом є товщина диска. Для потужніших видів металу фахівці радять купувати диски з більшою товщиною, щоб уникнути їх пошкодження під час роботи та виконати її якісно. Товсті кола зачисні мають кращу продуктивність і тривалі терміни експлуатації. Для тонких металів можна купити відрізні кола з товщиною диска від одного до півтора міліметра. Тоді як метали щільніше вимагають товщини до трьох міліметрів. При використанні тонких абразивних відрізних кіл слід дотримуватися особливої ​​обережності. Варто виконувати роботу плавно, повільно, без сильного фізичного тиску на метал. Для кращого захисту потрібно використовувати болгарку із спеціальним захисним кожухом, що закриває сам диск. У разі Ваші руки при випадковому пошкодженні відрізного абразивного диска залишаться цілими і неушкодженими. Сучасні круги відрізні по металу дозволяють працювати з металевими листами, профілем, кругляком та арматурою.

На сучасному споживчому ринку можна купити зачисні кола, які використовують після виконання грубої роботи для зачистки та полірування металу, а також кола відрізні у Києві. Для обробки різних поверхонь у продажу існують кола з різними властивостями та габаритними розмірами. Наприклад, найкращими витратними матеріалами можуть бути повстяні, губчасті, наждакові зачисні диски різного діаметра.

Полірування металу легше ніж різання. Але в даному випадку також є свої особливості, які потребують використання відповідних витратних матеріалів. Варто зазначити, що шліфування виконується на слабших оборотах електро-інструменту. Перед початком виконання робіт необхідно трошки прокрутити коло на холостому ходу. Це дозволить перевірити придатність робочого інструментарію і тим самим убезпечити себе від непередбачених ситуацій.

На різних стадіях обробки кузова автомобіля обов'язково знадобляться різні оздоблювальні матеріали. До них відносяться також і зачисні куриги або так звані кола відрізні. За допомогою цього інструменту можна виконувати різну роботу.

Наприклад, відрізні круги ідеально підходять для швидкого та якісного різання металу у процесі виконання зварювальних робіт. Такий матеріал відрізняється стійкістю до механічного навантаження, є надійним і може використовуватися багаторазово. Ви можете купити відрізні кола у нас за вигідними цінами від різних виробників.

Круги зачистні призначаються для якісного шліфування поверхні від забруднень, що накопичилися, після використання грунтовки. Тобто з їх допомогою можна якісно підготувати основу для подальших фарбувальних робіт. Є можливість підібрати кола для ручного електроінструменту з різним типом поверхні, а також розмірів за діаметром та товщиною. Вище представлені оздоблювальні матеріали можуть використовуватися як у промислових цілях, на сучасних СТО, так і в побуті.