Бітумна мастика

APP 050802 Бітумна мастика B120 Autobit 2,5 кг

APP 050802 Бітумна мастика B120 Autobit 2,5 кг

Антикор App B120 2,5 кг App B120 є високоякісною бітумною мастиою, яка найчастіше використовується ..

458.94грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)


Гумобітумна мастика для авто

Уже не перший десяток років різні види мастики є затребуваним матеріалом на ринку. Вони використовуються в різних цілях, наприклад, для ремонту покрівлі, як фінішний шар. Що є ще довгий час і є дуже надійним матеріалом. Особливо добре виявляються сильні властивості, якщо використовується резинобітумна мастика. Властивості застосування бітумної мастики дуже широкі, але так само є багато моментів, про які варто знати людині, якщо вона вперше, або трохи працювала з таким матеріалом.

Види бітумної мастики

У наш час гідроізоляція за допомогою бітумної мастики – одне з найчастіших занять будівельників. Ринок бітумної мастики досить важливий і навіть має більший попит, ніж цемент та інші схожі матеріали. Все пояснюється дуже просто, властивості бітумної мастики унікальні, вона має дуже хороше зчеплення з абсолютно будь-якими матеріалами, а також служить у вигляді гарного гідроізолятора.

Герметики з бітуму мають однорідну масу і не мають пір, саме завдяки цьому виявляються унікальні властивості бітумної мастики, яка краще за решту матеріалів не пропускає вологу. При всіх раніше перерахованих унікальних властивостях вона так само є дуже міцною і дуже добре витримує будь-які навантаження, це проявляється під дією температури, коли вона розширюється і стискається від високих і низьких температур.

У наші дні будівельні компанії випускають великий вибір герметиків, бітумних мастик, праймерів тощо. Недосвідчений клієнт відразу ж розгубиться у такому величезному виборі будматеріалів. Тому, для вирішення всіх ваших проблем радимо звернутися до інтернет-магазину Автомаляр та купити бітумну мастику за найвигіднішою ціною на території України. Так само вартість та якість бітумної мастики знаходиться на найвищому рівні. Купивши бітумну мастику в інтернет магазині Avtomaliar, ви зможете вирішити більшість своїх проблем, а також заощадите гроші, час і сили на покупці необхідних матеріалів.

Завжди головною перевагою бітумної мастики було те, що з нею можна працювати прямо на іржавій або мокрій поверхні. А бітумна мастика з інтернет-магазину Автомаляр відрізняється тим, що дуже швидко висихає та тримає вологу на 100%. Існують гарячі та холодні бітумні мастики, відмінність їх у тому, що одні потрібно нагрівати, а з іншими можна працювати відразу. Обидві мастики відрізняються своїми властивостями, але кожна з них необхідна у господарстві та ремонті. В асортименті магазину Автомаляр ви знайдете підходящі для себе матеріали і Вам не потрібно буде більше витрачати час на безрезультатний пошук, Автомаляр вже підібрав усі необхідні матеріали для Вас!