Скотч захисний


APP 070250 Стрічка захисна срібна 50мм*50м

APP 070250 Стрічка захисна срібна 50мм*50м

Захисний скотч App 070250 сріблястий Представник даного типу товарів є високоякісною самоклеючою стр..

541.25грн

Виконуючи локальні ремонтні роботи з елементами автомобіля та іншими деталями завжди існує ризик, що буде сусідня поверхня. Така ситуація може виникнути при шліфувальних роботах, точковому фарбуванні та будь-яких роботах з лакофарбовими рідинами на локалізованих поверхнях. Надійним засобом для запобігання неприємним ситуаціям стане захисний скотч.


Професіонали завжди виконують фарбування із застосуванням захисного скотчу

Варто відзначити, що в процесі фарбування захисний скотч застосовують не лише професіонали, а й інші автолюбителі. Така тенденція дуже просто пояснюється, адже легше попередити проблему, аніж потім займатися її усуненням.

Переваги автомобільного захисного скотчу:

  • легкість використання;
  • невелика вартість;
  • не залишає на поверхні залишків сумішей, що клеять;
  • нешкідливий як для робочого, так і для навколишнього середовища;
  • компактна упаковка;
  • не потребує спеціалізованих умов зберігання;
  • надійно захищає стики та локалізовані поверхні від небажаної дії;
  • ефективно запобігає появі корозії.

Найважливіша перевага використання захисного скотчу полягає в тому, що робітник працює більш впевнено, не побоюючись про те, що може розпорошити фарбу на сусідню зону або зачепити її шліфувальним кругом.

Незамінним захисним скотчем для авто є і при поліруванні автомобіля. З його допомогою заклеюються всі елементи із пластику та гуми. Скотч має гарну клейкість, але при цьому не залишає жодних сторонніх слідів при його знятті.

Традиційно скотч формують рулонами з різною довжиною – стандартний діапазон 6-75 мм. Завдяки хорошій термостійкості, близько 80 градусів, стрічку без проблем можна використовувати в зонах, де працює зварювання. Ціна на захисний скотч доступна для всіх автомобілістів.

У нашому магазині представлені різні види захисного скотчу від найнадійніших виробників, виготовлені з дотриманням усіх стандартів. Асортимент представлений як захисними стрічками для шліфувальних робіт, так і для фарбувальних, при цьому вони мають різну товщину та довжину, що допоможе підібрати скотч для будь-якого випадку.

Наш інтернет-магазин працює по всій Україні.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)