Аксесуари до фарбопультів

APP 250103 Набір для чищення фарбопультів

APP 250103 Набір для чищення фарбопультів

Набір для чищення фарбопультів App 250103 App 250103 є універсальним, високоякісним набором спеціал..

518.38грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)


Краскопульти займають одне з головних місць у процесі фарбування автомобіля. За допомогою такого пристрою можна досягти ідеально рівного та якісного фарбування на всій поверхні. Основну роль у фарбопультах відіграють дюзи (сопла), за допомогою яких здійснюється розпилення лакофарбових рідин.

Чим якісніший розпилювач, тим якісніший кінцевий результат фарбування

Дюзи, або як їх ще називають споживачі, розпилювачі, безпосередньо впливають на якість фарбування та можливість роботи з емалями різної в'язкості. Якщо сопло маленького діаметру, то розпорошуватися будуть невеликі краплі. І навпаки, якщо діаметр великий, то краплі будуть більшого розміру. Для робіт із рідинами підвищеної в'язкості найкраще брати сопла з великим діаметром.

Найбільш поширені матеріали, з яких виробляють розпилювачі (дюзи):

  • бронза;
  • латунь;
  • нержавіюча сталь;
  • кераміка.

Такі матеріали вибрано не просто так, адже розпилювач – це той елемент, який найбільш схильний до утворення корозії, а вона, як відомо, дуже згубно відображається на якості фарбування.

Процес розпилення лакофарбових рідин на поверхню елемента, що фарбується

Розпиленням можна керувати за рахунок спеціалізованого курка. Перше натискання відкриває доступ для повітря, а після другого надходить фарба. Фарба розпорошується через сопло за рахунок струменя повітря, що виштовхує фарбу.

Універсальні фарбопульти найефективніші

Як показує величезний досвід, ефективнішими є фарбопульти, на які можна встановлювати різні сопла. За допомогою такого фарбопульта та набору різних дюз Ви без проблем зможете працювати з лакофарбовими рідинами будь-якої в'язкості.

Фарба, яка під впливом повітря вилітає із сопла, формує так званий конус розпилення. Якщо сопло в хорошому стані, конус матиме закруглену форму. При зміщенні розпилення чи виявленні вигнутої риси конуса, необхідно оперативно виконати заміну сопла через забруднення. Також необхідно виконати заміну сопла, якщо кольорові плями більш щільні у центрі. Такий ефект вказує на те, що діаметр сопла не підходить під в'язкість лакофарбової рідини та необхідно підібрати інше.

У нашому асортименті безліч автомобільних дюз (розпилювачів), завдяки чому можна підібрати сопла під лакофарбові рідини з будь-якою в'язкістю. Крім розпилювачів, ми пропонуємо нашим клієнтам, фарбопульти, аерографи, з'єднувачі шлангів, шланги та безліч інших пристроїв та аксесуарів, які необхідні для якісного фарбування автомобіля.

Купити всю продукцію, представлену в каталозі, Ви можете з будь-якого міста на території України.