• Body Шпаклівка 255 Alu 0,25 кг
Алюмінієва шпаклівка Body 255 Alu
Body 255 Alu є універсальним шпаклювальним матеріалом, який застосовується для проведення шпаклювальних робіт з різними типами поверхонь.
Приємна особливість цієї шпаклівкиполягає в тому, що вона може застосовуватися для проведення робіт з частинами кузова, які мають ослаблену несучу функцію. Відмінно підходить для того, щоб заповнювати масштабні нерівності, дефекти та наскрізні отвори невеликих розмірів для поверхонь будь-якого типу.
Важливою перевагою цього продукту є те, що має у своєму складі алюмінієвий пил, завдяки чому покращується міцність покриття, а також стійкість до атмосферних та експлуатаційних факторів. Важливо також те, що такий продукт має чудову еластичність під час нанесення. Характерна особливість такої шпаклівки в порівнянні з схожими матеріалами полягає в тому, що вона є поліефірною, що в свою чергу істотно підвищує якість виконання робіт. Не рекомендується проводити шпаклювальні роботи з реактивними ґрунтовками, однокомпонентними ґрунтами, нітроцелюлозними матеріалами, а також з термопластичними матеріалами. Необхідно відзначити, що такий засіб відноситься до класу двокомпонентних шпаклювальних матеріалів.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Body Шпаклівка 255 Alu 0,25 кг

  • Виробник: BODY
  • Модель: 2550800050
  • Наявність: Відсутнє
  • 166.43грн