• Body Ґрунт-шпаклівка 261 1 л
Універсальний ґрунт - шпаклівка, яка найчастіше застосовується для проведення робіт з усунення великих, значних дефектів, нерівностей будь-якого типу поверхонь транспортних засобів, таких як легкові автомобілі, вантажні машини, автобуси і т.д. Варто зазначити, що високий вміст сухих залишків суттєво підвищує рівень стійкості покриття до зовнішніх факторів.
Характерна особливість такого товару в порівнянні зі схожими аналогами полягає в тому, що він має відмінні властивості, що заповнюють, що в свою чергу допомагає позбутися від будь-якого типу великих, масштабних пошкоджень поверхні. Цей продукт рекомендується наносити в два шари так, щоб товщина покриття не перевищувала 50 - 60 мікроміліметрів.
Цей ґрунт належить до класу двокомпонентних. Важливою перевагою такого засобу є те, що воно має відмінні адгезійні властивості до будь-якого виду металевих, дерев'яних і склопластикових поверхонь, що робить цю ґрунтовку універсальним засобом на етапі підготовка поверхні. Важливим є також те, що такий товар може застосовуватися як ізоляційний. Додатковий "плюс" цього засобу полягає в тому, що він дуже добре заповнює пори поверхні. Приємною особливістю такого засобу також є короткий час висихання при температурному режимі +23 С, яке дорівнює 3 годинам, після закінчення яких поверхня підлягає роботам з шліфування, а також фарбувальним роботам будь-яким типом фарби. Це дозволяє проводити підготовчі роботи з поверхнями швидко та без негативного впливу на кінцевий результат.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Body Ґрунт-шпаклівка 261 1 л

  • Виробник: BODY
  • Модель: 2610700001
  • Наявність: Відсутнє
  • 562.96грн