• Body Ґрунт епоксидний 989
Ґрунт Body 989 епоксидний
Body 989 є універсальним ґрунтувальним матеріалом, який переважно використовується для того,щоб проводити ґрунтувальні роботи з різними типами поверхонь. Відмінно підходить для того, щоб заповнювати масштабні нерівності, дефекти і наскрізні отвори невеликих розмірів для поверхонь будь-якого типу. Може використовуватися з оцинкованими, алюмінієвими поверхнями, старими поверхнями фарбування, а також застосовується для твердих пластикових поверхонь.
Така ґрунтовка здатна поєднувати в собі захист від корозії, також має чудові наповнювальні властивості. Характерна особливість такого засобу полягає в тому, що така ґрунтовка поєднується з затверджувачами та розчинниками в пропорції 4:1:2, що дозволяє виконувати роботи більш якісно.
Важливим перевагою такого епоксидного ґрунту є те, що він має досить невелику розбіжність матеріалу, що дорівнює 1 літру на 8-9 квадратних метрів при загальній товщині шару в 80 мікроміліметрів .
Дуже корисно те, що такий ґрунт підлягає нанесенню автомобільних фарб, емалей і т.д. Цей ґрунтовковий матеріал відноситься до класу двокомпонентних. Після нанесення одного шару має пройти 1 - 2 години перед нанесенням наступного шару. Це робиться для того, щоб попередній шар встиг висохнути. Важливо також те, що цей товар має невеликий час сушіння, що дорівнює 1 годині при температурному режимі в +20С і вологості повітря 65%, а за допомогою сушильних камер (+65С ) цей час можна скоротити до 15 хвилин.
Такий засіб має життєздатність, яка дорівнює 8 годин при підтримці температурного режиму в +20С.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Body Ґрунт епоксидний 989

  • Виробник: BODY
  • Модель: 9890700001
  • Наявність: Є в наявності
  • 701.41грн


Доступні варіанти


Рекомендовані товари

Body Затверджувач 732 EPOXY

Body Затверджувач 732 EPOXY

Затверджувач Body 732 EPOXY..

238.31грн