Герметики – в'язкі та пастоподібні суміші, виготовлені з полімерів. Використовуються для герметизації пошкоджених конструкцій з метою запобігання чи усунення протікань. Бувають герметики, які не змінюють власної структури після попадання на конструкції, але більшість із них твердіють, утворюючи шов.
Клеї-герметики – надійно та гранично просто
Герметики представлені великим асортиментом, тому навіть найвибагливіша людина зможе підібрати відповідний клей виходячи з кольору, тари, тривалості затвердіння та інших параметрів. Такі продукти незамінні для склеювання пластику, металевих конструкцій, скла та багато іншого.
Розрізняють такі види герметиків:
- Акрилові. Використовуються для склеювання бетону, каміння, цегли, деревини та штукатурки. Відрізняються тривалим терміном служби та стійкістю до вібрацій. Для затвердіння акрилового герметика досить зачекати 15-17 хвилин. Повноцінне використання склеєного предмета допускається після закінчення доби.
- Силіконові. Незамінні в процесі встановлення вікон, дверних коробок та конструкцій з металу. Завдяки входженню в клей каучуку досягається підвищений показник адгезії з деревиною, склом, керамікою та емальованими металами. Такий тип герметика ідеально підходить для приміщень із нестандартними санітарними умовами. Для роботи з силіконовим клеєм не потрібні захисні засоби для рук та обличчя. Надалі виріб можна фарбувати.
- Поліуретанові. Герметики виготовлені переважно з поліуретану. Відрізняються високою еластичністю та чудово підходять для наступних матеріалів: пластмаси, деревини, тканини, каміння, цегли, бетону та інших. Шви мають підвищену міцність і витримують навіть землетруси до 5 балів. Поліуретановий герметик стійкий до корозії, підходить для подальшого фарбування та покриття лаком, затвердіння проходить дуже швидко. Працювати із поліуретановим клеєм без захисних засобів неприпустимо. Попадання на шкіру може бути небезпечним для здоров'я. В основному покриття виконують із застосуванням пістолета. Перший етап затвердіння проходить через 2 години після нанесення, а остаточний -; після 20 години.
На сьогоднішній день герметики представлені на ринку у величезному асортименті завдяки своїм якостям міцності та відсутності необхідності застосовувати спеціалізоване обладнання для виконання робіт. На особливу увагу заслуговують герметики PU, які користуються великою популярністю на території України. Під впливом вологи герметики починаю твердіти, у результаті формуючи з'єднання підвищеної міцності та еластичності.
За допомогою клеїв-герметиків можна склеювати майже будь-який матеріал, у тому числі різні поєднання елементів. Завдяки герметикам, ми отримуємо виріб, який візуально добре виглядає, має підвищену стійкість до деформацій та вібрацій. У каталозі нашого магазину Ви знайдете герметики ПУ, Body, різні ущільнювачі та безліч інших пристосувань для фарбування автомобіля за доступними цінами.
Сучасний герметик для швів авто та його види
У нас можна купити герметик для авто за вигідними цінами на вибір. У продажу є:
- акриловий герметик - з їх допомогою склеюють шви на бетоні, цегли, дереві, вони стійкі до вібрацій, висихають через п'ятнадцять хвилин після висихання;
- силіконовий автомобільний герметик - використовується для зміцнення металевих конструкцій та закладення дефектів, має відмінні адгезійні властивості, не є токсичним і не вимагає додаткових засобів захисту при його використанні;
- поліуретановий автомобільний герметик - має особливу еластичність, з їх допомогою можна склеювати практично будь-які матеріали, висихання відбувається дуже швидко, засіб стійко до впливу вологи, при роботі з подібним герметиком потрібні додаткові засоби захисту, оскільки потрапляння поліуретанових герметиків на шкірні покриви шкоду здоров'ю.
Найчастіше вищезазначені засоби наносяться за допомогою спеціального механічного пістолета, але іноді використовується шовний герметик під кисть. Це залежить від кожного окремого випадку в індивідуальному порядку.