Скотч для прорізів


У даній категорії немає товарів.

Скотч для прорізів від компанії Автомаляр

Липка стрічка, часто прозора, але буває і кольорова – це у своєму поданні скотч. Те, що зараз було описано це один вид скотчу, насправді їх безліч. Інтернет-магазин Автомаляр пропонує найширший асортимент вибору скотчу, тому що це незамінна річ, як у господарстві, так і матеріал, що широко використовується у виробництві та упаковці. Нелогічно буде використовувати скотч для обертання подарунків і той же скотч використовувати для ремонту водопроводу, вірно? Для певних цілей вже вигадали свій вид скотчу, який має свої особливості та свої характеристики.

Види скотчу

  • Скотч, який використовують для якихось домашніх цілей, часто продається в канцелярських наборах – є найменшим і товщина його близько 40 мікро. Такий вид скотчу ви найчастіше можете зустріти у себе вдома з тієї причини, що ним найпростіше користуватися, та й його тоненькі, непомітні, прозорі смуги майже неможливо помітити оком людини, і тому він широко популярний для вирішення побутових проблем. li>
  • Пакувальний скотч – найчастіше використовується на виробництві, він має ширші габарити. Такий скотч відрізняється особливою здатністю прилипати, тому що він використовується у виробництві у великих масштабах і має витримувати великі навантаження. Однак такий скотч має недоліки, що виражається в тому, що він зовсім не стійкий до температур. В основі клейової частини скотчу лежить натуральний каучук.
  • Скотч буває не лише з однією клейкою стороною, а й двосторонній клей. Він поділяється на кілька видів і кожен має власну функцію. Наприклад, поліпропіленовий – дуже міцний скотч із гарною клейкістю. Паперовий скотч найчастіше застосовується в медицині, а також під час роботи з фотографіями. Тканинний скотч заслужив звання найміцнішого двостороннього скотчу, він дуже легко витримує навантаження і корисний як вдома, так і на. великих промислових виробництвах. Скотч на спіненій основі – використовується на нерівних, шорстких поверхнях і є досить міцним. Використовується для виробництва вікон, кімнатних меблів.

Інтернет-магазин Avtomaliar пропонує Вам купити клей для прорізів за найвигіднішими цінами на території України. Такий матеріал будинку стане незамінним, а його вартість просто вразить вас. Інтернет-магазин Автомаляр пропонує широкий вибір скотчу для будь-яких цілей, матеріалів та моделей. Купивши продукцію інтернет-магазину Автомаляр ви точно залишитеся задоволені, тому що наш асортимент пропонує Вам лише найякісніший та найкорисніший товар.