Перетворювач Іржі


У даній категорії немає товарів.

Призначення перетворювача іржі

Перетворювач іржі – спеціалізований засіб боротьби з корозією, який обробляють іржу, поміщаючи її в міцну плівку, яка захищає поверхню з корозією від вологи та повітря. Перетворювачі іржі можуть бути в різних видах, таких як суспензія, емульсія та розчини. При використанні перетворювача утворюється плівка, яка має високі властивості, що захищають.

Часто перетворювач – це проміжний шар між корозією і лакофарбовим покриттям автомобіля, він знаходиться саме там, для того щоб не дозволити іржі поширитися на «живі» ділянки покриття автомобіля. Перетворювач іржі в основному використовується для металевих виробів із низьколегованих або вуглецевих видів сталі. Рекомендується, щоб рівень оксиду не був більшим за 100 мкм.

Склад сучасних перетворювачів іржі, що пропонує компанія Автомаляр, досить простий і не несе жодних негативних ефектів автомобілю. Основні елементи – фосфорна кислота; багатоосновні кислоти. Елементи, підібрані для перетворювачів іржі, які пропонує Automaliar найбезпечніші і не можуть зашкодити вашому автомобілю, це так звані плівкоутворювальні речовини.

Перетворювачі іржі, представлені в каталозі інтернет-магазину Автомаляр мають кілька основних функцій

  • Так звані модифікатори утворюють захист для лакофарбового матеріалу.
  • Стабілізуючі властивості іржі. Елементи, що містяться в перетворювачі іржі, перетворюють нестабільні сполуки оксиду заліза на стійкі сполуки завдяки реакції оксиду з перетворювачем.
  • Перетворювач іржі вступає в реакцію з металом кузова автомобіля і запускають хімічну реакцію, перетворюючи оксид заліза, тобто іржу на нерозчинні солі, тим самим видаляючи іржу.
  • Спеціалізовані елементи складу перетворювача іржі взаємодіють із продуктами корозії та ущільнюють їх, для відсутності проникаючої здатності.

Де купити перетворювач іржі

Перетворювач іржі – чудовий унікальний засіб для вирішення проблем з іржею чи корозією кузова Вашого автомобіля. Купити засіб для боротьби з іржею у місті Київ Ви можете на сайті інтернет-магазину Автомаляр за найвигіднішою вартістю на території України. Перетворювач іржі стане для Вас справжнім рятівником та дозволить пробудити друге дихання у Вашому автомобілі. Перетворювач іржі від інтернет-магазину Avtomaliar дозволить Вам зберегти ваші нерви, час на ремонт авто, а також гроші, запобігши непередбаченим витратам на кузовні роботи