Праймер для авто


Novol 39091 Праймер по пластику Plus 700 0,5л

Novol 39091 Праймер по пластику Plus 700 0,5л

Грунт увеличающий адгезию Novol 39091 Plus 700..

0.00грн

Праймер Teroson 8517 для клея под стекло 10 мл.

Праймер Teroson 8517 для клея под стекло 10 мл.

Teroson 8517 Праймер для клея 10 мл Праймер сделан на основе полиуретана, также имея в своем составе..

0.00грн

Праймер для клея Crocodile 15 мл

Праймер для клея Crocodile 15 мл

Клей праймер для стекла Крокодил 140302 15мл Данный праймер предназначен для улучшения адгезии клея ..

0.00грн

Праймер для клея Crocodile 30 мл

Праймер для клея Crocodile 30 мл

Клей праймер Крокодил 140303 для стекла 30мл Данный праймер предназначен для улучшения адгезии клея ..

0.00грн

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Сфера застосування праймера для авто

Більшість власників авто, які стикалися з фарбуванням автомобіля, знають, що таке ґрунтовка і для чого вона використовується. Однак менше водіїв знають про те, що таке праймер і про те, що це один із видів ґрунту. Все ж таки іноді досить важко зрозуміти для чого праймер застосовується, і як вони ставляться до скла автомобіля, плівок та інших матеріалів, які використовуються для автомобіля.

Але вже досить давно для встановлення стекол на автомобіль механіки застосовують праймер. Варто вивчити причини того, чому такий спосіб використовують у практиці та зрозуміти його переваги.

Для чого потрібні праймери?

Часто праймери використовують для автомобільного скла, але з ним можуть конкурувати й інші засоби, які так само виконують схожу функцію для обробки стекол автомобіля плівкою.

Можна сказати, що праймер це засіб для підвищення зчеплення необхідного матеріалу з поверхнею деталей автомобіля. В принципі, це і є основним завданням усіх ґрунтових засобів. Хорошим прикладом є те, що праймер є найкращим засобом для обробки автомобільного скла, а також нанесення плівок.

Для початку роботи з праймером необхідно зрозуміти, для чого він Вам потрібен, чому варто використовувати саме його, чому його порівнюють із ґрунтом, дізнатися всі деталі та області застосування праймера. Більшість плівок кріпиться за допомогою свого клею, але потрібно визнати те, що часто такий клей не справляється зі своїм завданням. У такому випадку Вам допоможе праймер та створить більше зчеплення плівки та скла. Технологія роботи з праймером вважається однією з перших, що з'явилися на ринку, проте треба визнати, що вона все ще актуальна в наші дні. Так, безпраймерний метод активно використовують, але гідно скласти конкуренцію праймеру він не здатний.

Застосування праймера полягає в тому, що по краю скла наносять праймерну грунтовку, а потім вже для підвищення властивостей використовують активатор, а вже після всієї цієї процедури клей. По закінченню всього процесу автомобільне скло встановлюють на належне місце у дверях.

Праймер є невід'ємною частиною ремонту автомобіля. Властивості цього пристрою дозволяють створити так потрібне зчеплення між матеріалами. Вони мають дуже широкий спектр застосування.

Де купити праймер для авто?

Купити такий необхідний для ремонту автомобіля праймер можна в інтернет-магазині Автомаляр за найвигіднішою ціною на території України. Якість та вартість праймерів представлених асортиментом інтернет-магазину Avtomaliar завжди залишається на найвищому рівні. Інетрнет-магазин Автомаляр допоможе Вам зберегти гроші, час та сили, зробивши ремонт автомобіля приємнішим процесом.