Полірування фар


У даній категорії немає товарів.

Поліровка фар для авто

Полірування фар автомобіля є не тільки показником зовнішнього вигляду та елементом краси автомобіля, але також має досить важливу функцію. Полірування пар вашого автомобіля може збільшити освітленість дороги в нічний час доби до 50%. Також автомобіль з полірованими фарами не заважає руху зустрічних автомобілів. Здійснювати регулярне полірування фар потрібно обов'язково.

Напевно, кожен знає і помітив це на своєму автомобілі, що згодом світло від фар автомобіля стає тьмянішим, якщо порівнювати його з новим автомобілем. Проблема не в живленні фар від акумулятора і не справа в лампах, їх заміна навряд чи виправить положення, тому що пластик фар дряпається, піддається яким-небудь механічним впливам або попаданню вологи всередину. Виникає питання, як виправити цю ситуацію? Купити нові фари на автомобіль – досить дороге задоволення. Вартість на оптику автомобіля досить висока, тим більше, якщо говорити про нові моделі іномарок.

Все для полірування фар від компанії Автомаляр

У сучасному світі для того, щоб упорядкувати свої фари з'явилося досить багато хімічних засобів полірування, які, як запевняють, можуть прибрати всі подряпини і надати фарам нового вигляду. Такий процес займає лише 5 хвилин. Загалом, якщо ви не маєте можливості віддати свої фари професіоналам, наприклад компанії Автомаляр, яка доведе Ваші фари до такого стану, що ви думатимете, що вони нові, то можна спробувати скористатися такими хімічними засобами. Однак варто знати, що звернутися до професіоналів своєї справи – ndash; це завжди 100% результат та висока якість. Компанія Avtomaliar пропонує провести полірування Ваших фар, причому наші послуги вважаються найкращими на території України. Вартість такої послуги залишить у вас тільки гарне враження, а якість роботи змусить Вас повернутися до нас уже через багато сезонів, відпрацьованих вашими фарами.

Інструменти для полірування фар

Інструменти, які застосовує компанія Автомаляр – полірувальну машину, спеціалізовану, для того, щоб досягти максимального ефекту, так само спеціальна паста для полірування, полірувальні серветки з мікрофібри, наждачний папір, скотч.

Інтернет-магазин Автомаляр пропонує найвигіднішу послуги з полірування фар автомобіля в місті Київ, так само в асортименті магазину ви можете придбати все необхідне для самостійного полірування фар Вашого автомобіля. Однак пам'ятайте, що самостійне втручання у пристрій автомобіля, навіть таке як полірування фар може призвести до сумних наслідків, тому ми рекомендуємо звернутися до професіоналів. компанії Автомаляр.