Поліефірна смола


У даній категорії немає товарів.

Особливості поліефірної смоли

Поліефірна смола користується популярністю в багатьох галузях промисловості, від того і виникає питання, як же з нею працювати? Існує велика кількість порад щодо роботи з поліефірною смолою. Давайте розглянемо основні особливості поліефірних смол і як з ними працювати.

Завдань, де могла б стати в нагоді поліефірна смола безліч. Найпопулярніші з них будуть розібрані далі:

  • Будівництво. Смола використовується для створення склопластику. Такий пластик має високі показники міцності, а також він легкий, прозорий і не виглядає некрасиво у використанні. Безліч деталей виготовляється з пластику, отриманого за допомогою поліефірної смоли. З цього виду пластику виготовляється велика кількість елементів для побуту, наприклад: світильники, підвіконня, вікна, плінтуса, навіть душові елементи і так далі. Такому матеріалу можна легко надати будь-якого кольору.
  • Що ж до автомобілів, то для них поліефірна смола теж використовується. Вона зустрічається у великій кількості в кузовах автомобіля, також у багатьох елементах салону автомобіля. З такої смоли можуть виготовляти шпаклівку та ґрунтовку. Сфер, де використовують поліефірну смолу дуже багато

Поліефірну смолу одержують при взаємодії багатоатомних спиртів. Через свої унікальні властивості поліефірні смоли застосовують практично у всіх промислових сферах виробництва. Вироби з поліефірної смоли дуже легкі, але мають дуже хороші стійкі властивості.

Переваг у поліефірної смоли

  • Не проводить тепло
  • Не пропускає вологу
  • Термін експлуатації дуже великий
  • Добре переносить удари, грубе поводження
  • Не впливає на хімічні речовини
  • Застосовується для багатьох сфер

Існують на 100% екологічно чисті поліефірні смоли, які отримують при обробці соняшникової та інших олій. Із застосуванням таких олій якість властивостей смоли не погіршується, вони мають такі ж властивості як неорганічні смоли. Поліефірні смоли дуже багато використовуються в господарствах та виробництві тому що мають високі властивості затвердіння і без проблем приймуть потрібний агрегатний стан навіть у кімнатних умовах без додаткових джерел температури.

Де купити поліефірну смолу

Купити поліефірну смолу ви можете в інтернет-магазині Автомаляр за найнижчими цінами на території України. Вартість та якість наших поліефірних смол знаходиться на найвищому рівні. Інтернет-магазин Avtomaliar допоможе Вам зробити правильний вибір у світі поліефірних смол.