Наждачний папір


У даній категорії немає товарів.

Купити наждачний папір у Києві

Наждаковий папір – незамінна річ у господарстві. Найчастіше буває так, дивишся на неї і піднімаєш, що начебто вона й незначна, але іноді нам простіше перерахувати ті області, де наждачний папір не потрібний, ніж ті, де його присутність незамінна. Наждачний папір – вид шліфувального матеріалу, який створений з дрібної абразивної речовини. Від розмірів зернистості матеріалу залежить і її застосування. Повний ряд сфер застосування наждакового паперу буде цікавим лише професіоналу вузької спеціальності, оскільки видів та способів застосування даного матеріалу безліч.

Ми ж пропонуємо ознайомитися лише з прикладами моделей наждакового паперу та областями їх застосування. Назва кожного рівня зернистості дозволяє зрозуміти навіщо той чи інший рівень зернистості необхідний, й у якого виду робіт можна використовувати саме цю модель. Зернистість позначається буквою «Р». А рівень зернистості позначається у цифрах. Найменший розмір зернистості позначається найбільшим значенням числа. Для грубого шліфування використовуються такі моделі як р40, р46 і р60. Для первинної зачистки від р80 до р120 і для фінального шліфування моделі з найменшою зернистістю р150 і р180. Наждачка моделі р400 застосовується для обробки об'єктів перед початком фарбування.

Види наждакового паперу

  • Паперова. Тип, що найшвидше зношується. Однак може мати високі навантаження. Паперова основа є матеріалом для дрібнозернистих моделей. Ще один плюс цього типу наждачки в тому, що це найдешевший варіант.
  • На тканинній основі. Такий вид паперу зношується довше, порівняно з паперовим варіантом, так само він еластичніший.
  • Комбінована. Це сукупність паперових та тканинних матеріалів для наждачки, ціна їх відповідно вища. Підходить для виду робіт, де потрібно докладати великих зусиль.
  • Наждаковий папір на липучці. Виготовляється для плоскошліфувальних машин, на які необхідне кріплення наждакового паперу з обох боків пристрою за допомогою липучки. Великим плюсом є те, що вона виробляється вже в необхідних розмірах, і кріпиться на клей або спеціальну смолу.

Купити необхідний вам наждачний папір пропонує інтернет-магазин Автомаляр за найвигіднішою ціною на території України. Вартість та якість нашого наждакового паперу залишить у вас гарні емоції. Купити хорошу наждачку можна у компанії Avtomaliar, в асортименті ви точно знайдете потрібний Вам вигляд наждачного паперу!