Гравітекс


Novol 37841 Гравитекс Gravit 600 черное 1кг

Novol 37841 Гравитекс Gravit 600 черное 1кг

Антигравий Novol 37841 Gravit 600 черный..

0.00грн

Гравитекс Novol 37844 Gravit 600 черное 1,8 кг

Гравитекс Novol 37844 Gravit 600 черное 1,8 кг

Novol 37834 Gravit 600 Антигравий черный..

0.00грн

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Гравітекси від Автомаляра

Гравітекс - спеціальний засіб для захисту кузова машини від механічних пошкоджень. Гравітекс необхідно нанести на кузов автомобіля, і він перешкоджатиме всіляким впливам із навколишнього середовища, усіляким ударам. Гравітекс запропонований компанією Avtomaliar здатний на 100% захистити лакофарбове покриття вашого автомобіля від вм'ятин, сколів та всілякої дії.

До складу Гравітексу входить каучук, смоловмісні продукти та ще деякі хімічні добавки. Засіб створений на основі каучукової, відповідно є досить еластичним. Всі тверді предмети, що потрапляють на нього, будуть уповільнювати свою дію, і відштовхуватися від Гравітексу, це дозволяє запобігти поганим наслідкам лакофарбового покриття від удару. Подивившись на склад Гравітексу можна зробити висновок, що речовина буде помітна на кузові автомобіля, тому рекомендується обробляти цим засобом тільки ділянки, які найбільше можуть бути схильні до ударів і пошкоджень, наприклад днище, пороги, двері та інше. Трапляються випадки, що Гравітекс наносять на всю площу поверхні автомобіля, але це може зіпсувати зовнішній вигляд.

Види гравітексу

Існує Гравітекс у двох видах:

  • рідина
  • аерозоль

Компанія Автомаляр пропонує своїм клієнтам найбільш зручний спосіб нанесення Гравітексу, для нього буде потрібне додаткове обладнання – пістолет і компресор, але якістю ви точно залишитеся задоволені. Аерозоль можна використовувати просто як балончик. В асортименті компанії Автомаляр запропонований Гравітекс різних кольорів: білий, сірий, чорний і таке інше. Також обсяги балончиків різний, на один літр, на 600 мілілітрів, 400, 1.8 кг і навіть пропонуємо Вам пістолет під гравітекс. Через те, що Гравітекстом обробляють не всю поверхню автомобіля, а лише певні ділянки, то чорний колір Гравітексу стане для Вас найбільш підходящим, білий та сірий варто вибирати лише у випадку, якщо цей колір збігається з кольором вашого автомобіля.

Інтернет-магазину Автомаляр пропонує вам купити Гравітекс у Києві за найвигіднішою ціною, запропонованою на території України. Вартість та якість запропонованого Avtomaliar Гравітекс залишить у вас тільки позитивні емоції. З Avtomaliar Ваш автомобіль стане набагато більш захищеним. Компанія Автомаляр дозволить вам зберегти ваш час, гроші та нерви, дозволяючи, використовуючи Гравітекс залишатися Вашому автомобілю без пошкоджень.