• Body Нітрошпаклівка 980 1k 0,15 кг
Body 980 Нітрошпаклівка
Body 980 1К є високоякісним шпаклювальним матеріалом, який найчастіше застосовується для проведення робіт з обробки невеликих, локальних нерівних поверхонь. Важливою перевагою цього товару є те, що він може бути пофарбований будь-яким типом фарби і всіма системами фарбування. Необхідно відзначити, що цей продукт відноситься до класу однокомпонентних шпаклювальних матеріалів. Варто відзначити, що цей товар має відмінну стійкість до впливу атмосферних, технічних, а також експлуатаційних факторів.
Характерна особливість такого засобу в порівнянні зі схожими аналогами на ринку полягає в тому, що він підлягає нанесенню на різні типи поліефірних, нітроцелюлозних високо навантажених ґрунтувальних матеріалів. Приємною особливістю також є те, що цей засіб здатний підтримувати всі свої основні властивості протягом тривалого періоду часу, завдяки якості компонентів, з яких виготовлений.
Важливо також те, що такий засіб виготовлено на підставі нітроцелюлози, що суттєво підвищує його наповнювальні якості. Це своє чергу підвищує якість виконуваних робіт. Додатковий "плюс" такого продукту полягає в тому, що він може надаватися шліфувальним роботам вже через 5 - 10 хвилин після того, як був нанесений на поверхню. Шліфування можна проводити як за допомогою сухих, так і вологих абразивних матеріалів.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

Body Нітрошпаклівка 980 1k 0,15 кг

  • Виробник: BODY
  • Модель: 9800700000
  • Наявність: Відсутнє
  • 0.00грн