Полірувальні машини


Rupes LHR 150N Ротор-орбитальная полировальная машинка

Rupes LHR 150N Ротор-орбитальная полировальная машинка

Ротор-орбитальная полировальная машинка с регулятор оборотов. Частота вращения до 8700 об/мин, орб..

0.00грн

Полировальная мини-машинка Rupes LHR 75 пневматическая

Полировальная мини-машинка Rupes LHR 75 пневматическая

Rupes LHR 75 Машинка для полировки Полировальная машинка предназначена для использования при провед..

0.00грн

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Полірувальні машини призначені для полірування різних поверхонь машин, у тому числі для робіт, пов'язаних з ремонтом автомобіля. Такі машини стануть ідеальним варіантом для майстрів, які регулярно виконують полірування.


Полірувальні машини для авто пневматичні

Займаєтесь фарбуванням автомобілів або реставрацією пошкодженого лакофарбового покриття та шукаєте надійний інструмент для роботи. Домогтися ідеального блискучого покриття можна після того, як відполірувати його. Для цього фахівці використовують полірувальні машини для авто пневматичні. Інтернет магазин «Автомаляр» пропонує великий вибір оригінального та надійного обладнання, яке є незамінним у кожній сучасній автомайстерні.

Полірувальні машини для авто пневматичні – це зручні компактні пристрої, які допомагають досягти чудового результату. Вам варто звернути на них увагу, якщо хочете досягти дзеркального покриття кузова авто. Цей пристрій є просто у використанні і доступний за ціною.

Сфера застосування полірувальних машин для авто пневматичних

Ці пристрої використовуються для обробки різних поверхонь, вони потрібні для:

  • полірування кузова;
  • зняття лакофарбового покриття;
  • видалення нерівностей та подряпин.

Завдяки тому, що разом з полірувальними машинками можна використовувати поліролі та насадки, вони є багатофункціональними.

Як працює пневматична полірувальна машина для авто?

Машина складається з наступних комплектуючих: основа, дві рукоятки (основна та додаткова), корпус, диск і, залежно від моделі, кнопки вимкнення та регулювання роботи. Майстер у процесі полірування може використовувати насадки виготовлені з різних матеріалів. це може бути повсть, овчина, губка та інші. Вибір насадки та поліролю залежить від рівня полірування.

Спеціальну пасту потрібно наносити на полірувальний диск. Якщо створюється захисне покриття, то віск наноситься безпосередньо на поверхню, яка обробляється.

На що потрібно звертати увагу перед тим, як купити полірувальну машину для авто пневматичну?

Найголовніше, що потрібно враховувати перед покупкою – це технічні характеристики, вони повинні повністю відповідати вашим вимогам.

Потужність

Якщо полірувальна машинка буде використовуватися тривалий час, і з її допомогою потрібно буде обробляти великі площі, такий пристрій повинен мати високий показник потужності.

Розміри диска

Від цього залежить швидкість виконання робіт майстром. Діаметр диска підбирається відповідно до параметрів моделі полірувальної машини. Забороняється використовувати диск розміром більше, ніж рекомендується.

Можливість підтримувати встановлені обороти на необхідному рівні

Якщо полірувальна машинка для авто пневматична має таку функцію, то її можна вважати кращою моделлю. У таких пристроях, якщо це необхідно, електронікою контролюється швидкість обертання на різних ділянках поверхні.

Регулювання швидкості

У деяких моделях полірувальної машини для пневматичної авто на рукояті є спеціальне регулювальне колесо. З його допомогою можна встановлювати потрібну швидкість роботи. Така опція допомагає досягти максимально ідеального результату.

Купити полірувальну машину для авто пневматичну за оптимальною ціною

В інтернет-магазині «Автомаляр» представлений великий вибір обладнання від відомих виробників. У каталозі є моделі різних іноземних брендів – це надійні сучасні моделі, які будуть служити вам багато років. Телефонуйте, і ми відповімо на всі питання, допоможемо зробити вибір, щоб ви змогли купити відповідну полірувальну машину.