Шліфувальні машини


У даній категорії немає товарів.

Основні види шліфувальних машин для авто

Купити шліфувальну машину як у Києві, так і в інших містах України досить просто, достатньо визначитися з якими завданнями вона повинна справлятися і за яким принципом вона функціонує.

Виходячи з принципу роботи, можна виділити кілька найпоширеніших шліфувальних машинок таких типів:

  1. Вібраційного. Такий інструмент відрізняється якісною обробкою безлічі матеріалів – деревини, металу, каменю, пластмаси та багатьох інших. Пристрій має невелику амплітуду та велику швидкість, функціонуючи за допомогою зворотно-поступальних рухів. Такий принцип роботи допомагає якісно та точно зашліфовувати поверхні, у тому числі й у важкодоступних місцях.
  2. Ексцентриковий. Такі машини застосовують для роботи з профілями та вигнутими поверхнями. Функціонує пристрій за допомогою зворотно-поступальних рухів, завдяки чому процес шліфування стає досить швидким та якісним. Шліфувальні машини чудово справляються з обробкою металу, деревини та каменю.
  3. Стрічкового. Якщо необхідно виконати грубе шліфування і видалити шпаклівку, лакофарбові матеріали та багато іншого, то ефективніших пристроїв, ніж стрічкові машини, не знайти. Крім автомайстерень, стрічкові шліфувальні машини широко застосовуються у виробництві дверей, вікон, а також для робіт над інтер'єром.


Головні технічні параметри автомобільних шліфувальних машин:

  1. Потужність. Від цього показника залежить продуктивність машинки.
  2. Пилевидалення. Чим ретельніше видалено пил, тим якіснішим буде фарбування.
  3. Регулятор швидкостей. Для виконання ідеально рівного шліфування необхідно контролювати швидкісний режим.
  4. Корпус. Більш якісні машини з металевим корпусом. Вони мають підвищену зносостійкість та тривалий термін експлуатації.

Придбати електричні шліфувальні машини Ви можете у нашому інтернет-магазині. Асортимент настільки широкий, що навіть найвибагливіший покупець зможе підібрати собі машинку. Вся продукція має необхідну сертифікацію та постачається провідними світовими виробниками.

У нашому інтернет-магазині найкраща ціна як на шліфувальні машини, так і інші інструменти для фарбування автомобілів. Продукція з каталогу доступна для замовлення на території України.