Для зварювання


У даній категорії немає товарів.

Зварювальні роботи при авторемонті - це невід'ємна частина процесу. Коли стає актуальним питання зварювання, тут же потрібно вибрати обладнання та витратний матеріал. Спосіб зварювання та обладнання вибираються в залежності від типу матеріалу, який потрібно зварити. Для автомобілів часто необхідно використовувати дріт для зварювання.


Дрот для зварювання: різновиди, особливості

Дрот для зварювання буває таких видів:

  • з низьким вмістом легуючих елементів (менше 2,5%) – низьколегована;
  • із середнім вмістом легуючих елементів (2,5-10%) – легована;
  • з високим вмістом легуючих елементів (більше 10%) – високолегована.

Залежно від типу робіт вибирається дріт для зварювання. У разі зварювання під флюсом краще вибрати наплавний порошковий дріт для зварювання. Виріб, оброблений цим дротом для зварювання, витримує високі температури та значний тиск.

Якщо потрібне зварювання низьколегованої сталі, краще вибрати дріт із сталі з обмідненою поверхнею. Зварювальний шов буде додатково захищений від навантаження, цей дріт для зварювання запобігає появі корозії.

Алюмінієвий дріт для зварювання обирають, коли чекає робота зі сплавами алюмінію та кремнію, марганцю та магнію.

Нержавіючий дріт для зварювання застосовується при роботі з хромовмісними та нікельвмісними нержавіючими сталями.


Характеристики дроту для зварювання

Головна характеристика дроту для зварювання – маркування. Саме прочитавши ці дані, можна дізнатися, з якого матеріалу виготовлений дріт.

Вибравши необхідний тип дроту, необхідно визначитися з діаметром матеріалу. Це та характеристика виробу, що впливає на товщину деталей для зварювання. Якщо зварювання відбувається з дротом, то потрібне середовище захисних газів.

На пластичність дроту впливає наявність вуглеців: що менше його, то вища пластичність металу. На якість та міцність зварювальних швів впливає наявність у складі домішок (сірка, фосфор). Дріт для зварювання продається у мотку. Для роботи її потрібно відрізати та випрямити.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений дріт для зварювання з різними характеристиками. Наші фахівці з радістю допоможуть підібрати Вам потрібний матеріал для авто та автомобільного фарбування. Можлива доставка товару по Україні.