Засоби змащення


WD-40 Универсальная смазка 100 мл

WD-40 Универсальная смазка 100 мл

Смазка WD-40 ВД 40 смазка универсальная в балоне...

0.00грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Хочете продовжити роботу свого автомобіля? Для цього необхідно систематично «доглядати» за деталями. Для цього ми рекомендуємо своєчасно використовувати автомобільне мастило. Вона створена спеціально для того, що робота підшипників та інших деталей машини тривала якнайдовше. Вартість мастила окупиться швидко, і згодом ви заощадите кошти, не вдаючись до ремонту.

Спеціальні автомобільні мастила – це кошти, у складі яких є густі маси, що з'єднали в собі олії. Саме ці олії виконують функцію захисту металевих поверхонь від негативного впливу зовнішніх факторів.

Купити автомобільні мастила можна у нашому інтернет-магазині

Замовити кошти для свого автомобіля ви можете у нас. Багато клієнтів характеризують нас трьома словами – недорого, швидко та якісно. Практично вся територія України, її мешканці знають про наш магазин, кожен із них став нашим постійним клієнтом. Наслідуйте їх приклад і купуйте дешево те, що у звичайних магазинах коштує набагато дорожче.

Автомобільне мастило – яку вибрати?

Вибір автомобільного мастила – це досить важливий етап, якого слід поставитися професійно. Виробники представляють широкий вибір продукції та поділяють мастила на види:

  • силіконова – найпопулярніша, яка використовується для обробки різних поверхонь. Особливо актуальна вона з метою ущільнення. Все через те, що коли вона висохне, він утворює плівку, яка виконує функції захисту поверхні. Її використовують для обробки колісних дисків та кузова;
  • літієва – використовується для поглинання вібрацій;
  • графітна – що володіє такою якістю, як термостабільність. Її використовують для обробки ресор та інших деталей авто. Вона запобігає появі корозії та захисту від зовнішніх факторів.

В асортименті нашого інтернет-магазину є універсальний засіб, який уже багато років радує споживачів своєю ефективністю – це WD-40. воно використовується власниками авто та майстернями вже понад півстоліття. Така популярність WD-40 через те, що це мастило виконує безліч функцій і при цьому коштує дешево. Його використовують як:

  • змащувальний засіб;
  • антикорозійного;
  • для обробки різних поверхонь;
  • як водовідштовхувальний засіб.

За відгуками компоненти, що входять до складу WD-40, мають також добре проникні властивості. Через що його використовують тоді, коли необхідно, щоб мастило потрапило у важкодоступні місця.

Якщо вас цікавить наш товар, ви хочете його придбати або у вас виникло якесь питання, телефонуйте нам або оформлюйте замовлення на сайті і наші фахівці вам допоможуть.