Шпаклівка карбонова


У даній категорії немає товарів.

Ушкодження, подряпини, діри – неминуче проявляються у процесі їзди машиною. Можна додатково захистити кузов вашого авто, щоб мінімізувати їх прояви. Але що робити, якщо поверхня не ідеальна, як усунути значні дефекти? Для цього існує спеціальний засіб – шпаклівка карбон, яка має унікальні відновлювальні та захисні властивості.


Шпаклівка карбон: опис, застосування засобу

Шпаклівка карбон – це ще один різновид шпаклівки, у складі якої є вуглеволокно, що надає їй особливої ​​стійкості до механічного впливу. Цьому матеріалу характерна гнучкість та пластичність. Найчастіше цей вид шпаклівки для авто вибирають, щоб надати міцність поверхням, що її втратили, а також для ділянок з наскрізними отворами. За допомогою шпаклівки карбон можна легко вирівняти ділянку ремонту, заповнити великі дірки.

Використання шпаклівки карбон має такі переваги:

  • легко наноситься;
  • на поверхні не утворюються пори;
  • з легкістю піддається подальшій обробці;
  • високий рівень адгезії;
  • не піддається усадці;
  • незначна вага складу.

На які поверхні можна наносити шпаклівку карбон?

Серед автомайстрів ця шпаклівка користується популярністю, так як її можна наносити на поверхні з алюмінію, сталі, склопластику, на старе лакофарбове покриття. Зверніть увагу, що шпаклівка карбон не наноситься на реактивну поверхню, однокомпонентну акрилову та нітроцелюлозну поверхню. Шпаклівка карбон для авто є незамінним засобом для будь-якого автолюбителя.

Шліфування шпаклівка карбон піддається досить легко, як ручному, так і механічному. Важливо дочекатися повного висихання поверхні і тільки після цього приступати до шліфування. «Мокра» шліфування тут не застосовується.

Перед нанесенням матеріалу поверхню потрібно очистити та знежирити. Щоб уникнути попадання автомобільної шпаклівки карбон на інші ділянки, використовуйте скотч. Засіб можна наносити шарами, причому товщина може бути будь-якою.

Шпаклівка карбон зарекомендувала себе серед автомайстрів та любителів як унікальний засіб, без якого неможливо усунути складні пошкодження та великі дірки. Ви можете переконатися в цьому самі. У нашому інтернет-магазині можна купити шпаклівку карбон від кращих виробників за доступною ціною. Також у нашому каталозі Ви знайдете інші пристрої, які незамінні для фарбування автомобілів.