Матові лаки


Матовый лак CM10 2:1 комплект

Матовый лак CM10 2:1 комплект

PROFIX Лак матовый 2K MS CM10 2компонентный матовый лак CM10 2:1 является двухкомпонентным лаком..

0.00грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Матовий лак, ціна на який є досить прийнятною, Ви можете купити в нашому інтернет-магазині. Ефект матовості дозволить Вам вигідно виділити авто серед інших машин і бути завжди в центрі уваги. Ви зможете купити автомобільний матовий лак у нашому магазині. Якісні матові лаки можна купити як у Києві, так і на всій території України.

Заводське фарбування автомобіля може бути представлене в кількох варіаціях. Найчастіше зустрічається глянсове покриття та металік. Матовий автомобіль можна побачити значно рідше, а глянець та металік досить поширені. Ефект матовості можна надати і за допомогою спеціальної фарби, проте асортименти квітів не радує різноманітністю. Тоді ідеальним варіантом стане використання матового лаку, який допоможе надати матовий ефект як окремим деталям, так і всієї поверхні Вашого автомобіля, матовий лак купити можна на нашому сайті.

Добитися матового ефекту автомобіля можна такими способами:

  • нанести матовий лак для авто поверх лакофарбового покриття кузова;
  • використовувати матову фарбу;
  • використовувати лак з гумовою добавкою;
  • застосування матової плівки .

Особливості матових лаків

Матова поверхня не має блиску, не відображає промені світла. Це з тим, що у складі матового лаку є спеціальне речовина, яке поглинає промені сонця. Ступінь матовості покриття безпосередньо залежить від складу матового лаку.

Матовий ефект дозволяє красиво виділити окремі деталі авто і надати йому оригінального вигляду, підкреслити контур. Тому матовий лак деякі автолюбителі наносять не на всю поверхню кузова, а на окремі його елементи. Засіб можна нанести в кілька шарів на фарбу під час фарбування кузова авто. Колір такого покриття не зміниться, тому що матовий лак прозорий, проте Ви отримаєте потрібний ефект. Матовий лак, ціна на який лежить у великому діапазоні, може бути різних різновидів.

Існують такі різновиди матових лаків:

  • звичайний лак;
  • зносостійкий лак;
  • керамічний лак;
  • пластичний лак.

Матовий лак не відрізняється чутливістю до низької температури та є довговічними. Зверніть увагу, що на відміну від інших видів автолаку, матовий лак для авто не піддається поліруванню. Уникайте появи подряпин, тому що прибрати їх неможливо. На матовому покритті складніше помітити дрібний дефект. Ви можете використовувати додаткове покриття для більшої захищеності матового лаку.