Швидкі лаки


У даній категорії немає товарів.

Серед величезної кількості лаків, представлених на ринку, можна вибрати будь-який залежно від потреби, призначення, ціни, наявності спеціального обладнання для нанесення засобу і т.д. Сучасні лаки можуть мати різний хімічний склад, відрізнятись за кількістю твердих частинок, часу повного висихання. Важливий момент при виборі лаку – технічні характеристики. Якщо Ви хочете, щоб Ваше авто було надійно захищене від пошкоджень, ретельно ознайомтеся з технічними характеристиками.

Переоцінити важливість лакового покриття у лакофарбовій системі важко. Лак – заключний шар при нанесенні покриття на поверхню кузова чи окрему деталь. Він надійно захищає область ремонту від різних пошкоджень, які є неминучими при експлуатації автомобіля. Щоб правильно підібрати засіб для лакування, потрібно ознайомитись з хімічним складом матеріалу та його властивостями.

Назва «швидкий лак» цей засіб одержала не дарма, оскільки висихання покриття відбувається за лічені хвилини. Очевидно, що використовувати цей вид лаку для великих поверхонь може бути проблематично, тому що не завжди можна встигнути скоригувати недолік. На відміну від інших, швидкий лак неможливо нанести у два шари. Швидкі лаки використовуються для ремонту невеликих елементів та внутрішніх деталей. У разі нормальної температури повітря (20°C) лак висихає протягом години.

Переваги швидкого лаку:

  • Оскільки лак швидко сохне, не потрібне додаткове обладнання для нанесення засобу на поверхню покриття та для сушіння
  • Швидкий лак легко полірується.
  • Можна використовувати для покриття окремих фрагментів та деталей.
  • Відмінно захищає поверхню від подряпин та опадів.

Технологія нанесення швидкого лаку на поверхню

  1. Очистити поверхню від пилу та дрібних частинок.
  2. Провести знежирення робочої області та насухо витерти.
  3. Нанести перший тонкий шар швидкого лаку і за ним відразу ж основний.

Тепер Ви знаєте, у яких випадках потрібно вибирати швидкі лаки та як правильно з ними працювати. Трохи навичок та старань – і на Вас чекає відмінний результат!

В Україні придбати швидкий лак Ви можете за допомогою нашого інтернет-магазину, крім цього в нашому асортименті є безліч продукції для підготовки поверхонь, фарбування автомобіля та захисту робітників.