Підбір фарби за кодом


У даній категорії немає товарів.

Процес ремонту та фарбування кузова включає багато етапів і тонкощів. Необхідно мати деякі знання та навички, щоб у результаті отримати ідеальне покриття поверхні. У всьому світі популярні системи з підбору фарби, Київ не став винятком.

Підбір фарби для оновлення лакофарбового покриття може здійснюватися трьома способами - за допомогою коду фарби, «на око», та шляхом комп'ютерного підбору фарби для автомобіля.

1. Метод підбору фарби за кодом ідеально підходить у тих ситуаціях, коли потрібне повне фарбування всієї поверхні кузова, проте може використовуватись і для локального ремонту. На внутрішній стороні капота автомобіля є спеціальна наклейка, на якій вказаний код вин. Вам потрібно лише купити фарбу, що відповідає коду.

2. Метод підбору фарби «на око» краще здійснювати на такій знімній деталі як кришка від бензобака. При підборі кольору вивчається наявність відмінностей між декількома варіантами та основним кольором покриття. Це робиться лише при денному освітленні.

3. Комп'ютерний підбір фарби для автомобіля є кращим варіантом для максимально точного підбору кольору. Хоч ця послуга і дорога, але вона допоможе уникнути багатьох ризиків і помилок у цій делікатній справі.

Комп'ютерний підбір фарби дозволяє безпомилково визначити саме той відтінок фарби, який потрібен. Крім того, сучасне обладнання підкаже скільки та яких інгредієнтів потрібно змішати для виготовлення необхідної кількості автомобільної фарби необхідного відтінку. Комп'ютерний підбір фарби — це технологічний процес отримання відтінку емалі, що відповідає заводському коду, з урахуванням старіння лакофарбового покриття сусідніх деталей. Результат досягається шляхом змішування в певній ваговій пропорції основних, тобто однопігментних емалей. автомобіля. Велике значення точний комп'ютерний підбір фарби має при фарбуванні окремих деталей нового автомобіля, тому що лакофарбове покриття кузова автомобіля з часом змінює свій колір (тьмяніє). Це відбувається під дією ультрафіолетового випромінювання, дощу, пилу, солі, снігу, перепадів температур та інших факторів. Так що при перефарбуванні деталь може бути помітно яскравішою і насиченою за інші частини кузова автомобіля. Під колеровкой розуміється процес змішування одно-пігментних емалей у певних пропорціях з метою отримання кольорового відтінку. Цей процес необхідний при відновленні поверхні автокузова, тому що через різноманітність відтінків вітчизняних та імпортних транспортних засобів буває неможливо підібрати готову фарбу. Зазначимо, що колеровка кольору виконується за допомогою професійного обладнання і при цьому використовуються тільки якісні, протестовані склади Спосіб підбору автофарби за кодом – це нововведення в авторемонтній справі. Спеціальна комп'ютерна програма шукає потрібний колір кольору відповідно до коду. Програмне забезпечення для підбору фарби за кодом проводить порівняльний аналіз характеристик насиченості та розмаїття вихідного кольору з тими варіантами, що пропонуються. Це дозволяє отримати поверхню з ідентичним відтінком, яскравістю, насиченістю, порівнюючи з іншими фрагментами машини, фарбування яких не здійснювалося. Комп'ютерний підбір фарби є найбільш сучасним методом для ідентифікації необхідного відтінку емалі. Досить точний метод вибору кольору, проте, щоб отримати якісне покриття, дотримуйтесь простих рекомендацій:

  • Перш ніж приступити до фарбування поверхні, зробіть тестове нанесення фарби на поверхню. Найкраще повторити цю дію кілька разів, а потім порівняти з вихідним покриттям. Це дозволить досягти максимальної схожості кольору.
  • Спосіб нанесення автоемалі на поверхню впливає на підсумковий вигляд, враховуйте це.
  • Зверніть увагу, що фарба після висихання трохи змінюється у відтінку.
  • Краще використовувати матеріали від одного виробника, оскільки вони є цілісною системою. В результаті Ви отримаєте ідеальне покриття.